Allt till salu inom "butiksinredning begagnat hestra"

Sortering:
Igår

2 st Golvspeglar "Knapper"...

250 kr
Blocket.se
Butik Luleå
Igår

Lynx BOONDOCKER 800 DS 3900...

74 900 kr
Blocket.se
Butik Härjedalen
Igår

Däck/Hjul REA ATV

688 kr
Blocket.se
Huddinge
Idag

Fåtölj med pall, Ikea Karls...

2 950 kr
Blocket.se
Nacka
Idag

Samsung Galaxy A40

1 250 kr
Blocket.se
Sundbyberg
Idag

Mintgrön Soffa Origo (Mio)

15 000 kr
Blocket.se
Norrköping
Idag

Hydropool Self-Cleaning Swi...

159 900 kr
Blocket.se
Karlstad
Idag

Kakform för Madeleinekakor

30 kr
Blocket.se
Idag

Bosch degblandare

900 kr
Blocket.se
Södertälje
Idag

Garderob (Ikea)

500 kr
Blocket.se

Tidigare annonser till salu

Butik och kassa  ·  Trollhättan

Butiksinredning - Hestra 46-serien från 1994

Togs bort för 11 år sedan - Till försäljning i 2 månader
Butiksinredning från Hestra. Använda i en cykelbutik under fyra år. Har stått i lager under alla år. Kassadiskarna passar att byggas ihop som ett ut mitt i butik eller mot en vägg. Väggställ med baksidor, täcker ungefär 30 meter vägg. Hestra har inte gjort några större förändringar på produkterna sedan 1994. Finns fortfarande i sortiment hos hestra. Sakerna är inte i "mint" kondition, men kan vara ett ypperligt alternativ till sommarbutik eller lagerbutik. Diskarna och lagerhyllorna säljes gärna tillsammans med kan även säljas separat.
15 000 kr
Blocket.se
Övrigt  ·  Uppsala

Fin butiksinredning från Hestra

Togs bort för 10 år sedan - Till försäljning i 27 dagar
Då vi nyligen slagit ihop 3 företag i ett så har vi inte plats för min inredning från Hestra. Den är inköpt 2010 (för ca 57 000:-) och fortfarande lika fin som vid inköp. Det är en vit inredning i plåt och det finns mycket hyllor och spett (ung 400st spett) och är du intresserad så kan jag maila listan på vad som exakt ingår i priset, kan vara svårt att få en bra bild på det av bilderna. Det är främst inredning på fot, det finns också en del på ca 3 m som är vägghängd, se bilden. Dessutom ingår två byråer med 3 djupa lådor på vardera byrå (se bild). Säljer den nu för 38 000:-, billigare vid snabb affär! Nås på mobil 073-919 04 19
38 000 kr
Blocket.se
Butik och kassa  ·  Hässleholm

Butiksinredning Hestra i nyskick

Togs bort för 9 år sedan - Till försäljning i 2 dagar
Butiken är nerlagd och inredningen skall säljas. Hestra inredning i nyskick: 2 st Golvmoduler 17 st väggstativ 2300 höga 13 st paneler 3 st Underskåp, vita m 3 lådor 78 st Plåthylla 900x430 120 st spjut samt övriga detaljer Pris 21.000 kr inkl moms eller bud Hestra kassadisk: 1 st 1200 bred 1 st 800 bred Pris 3.850 kr inkl moms eller bud Hestra Störtkorg 6-kantig, 3 st Pris alla tre 1.875:- inkl moms eller bud Inredningen köptes ny Sept 2011 och är i absolut nyskick.
21 000 kr
Blocket.se
topwave

Missa inget nytt

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få reda på de senaste och hetaste tipsen inom köp & sälj